Rusça Sınavı Eğitimleri

ÖN BİLGİ Formu!
Hemen ÜCRETSİZ Ön Bilgi Alın.
Bilgi Formunu Doldurarak, Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.
Whatsapp Ön Bilgi Hattı
Rusça Dil Eğitimleri

Rusça Eğitimi Programımız, 6 Kurdan Oluşmaktadır. Dil Eğitiminde Yılların Verdiği Tecrübemiz Ve Alanında Uzman Eğitmenlerimiz Ile Sizlere 8-12 Kişilik Özel Sınıflarda Hizmet Sunmaktayız. Kurumumuzda normal, yoğun ve süper yoğun seçenekli programlarımız olmakla birlikte tüm programlarımızdaki eğitimler, anadili Rusça olan ve alanında uzman eğitmenler tarafından verilmektedir.


A1 (Başlangıç) Seviyesi

Başlangıç seviyesi olan A1 seviyesini başarı ile tamamladığınız takdirde basit diyaloglar kurabilir, Kiril alfabesi ile yazılmış basit metinleri anlayabilir ve Rus dilini kullanmadaki utangaçlığınız kırılmış olur.

A2 (Ön Orta) Seviyesi

Eğitimin ikinci seviyesi olan A2 seviyesinde, gramer eğitimi yoğun olarak devam eder. Öğrendiğiniz gramer konularının pratik yoluyla hayata geçirilmesi sağlanır. Bu seviyeyi başarı ile tamamladığınız takdirde çoğalan kelime dağarcığınız ile birlikte günlük ihtiyaçlarını karşılayacak seviyede Rusça bilgisine sahip olursunuz.

B1 (Orta) Seviyesi

Eğitimin üçüncü seviyesi olan B1 seviyesinde kelime dağarcığınız çok daha fazla artarken gramer eğitimlerine de yoğun olarak devam edersiniz. Bu seviye sonunda, basit, gündelik diyaloglardan ziyade, artık karmaşık cümleleri anlayabilir, asit olmayan yapılarla cümleler kurabilirsiniz.

B2 (İleri) Seviyesi

Rusça eğitimin dördüncü seviyesi olan B2 seviyesinde gramer eğitimleriniz devam ederken daha çok öğrendiklerini pratiğe dökme amaçlı çalışmalar yaparsınız. Bu seviye sonun kelime dağarcığınız oldukça artmış durumda olur. Birlikte ilerleyen gramere ve pratiğe yönelik çalışmalarınız sayesinde artık rahatça karmaşık yapılar ile cümleler kurabilir, anadili Rusça olan kişiler ile oldukça rahatlıkla konuşabilir duruma gelir ve akademik kaynakları artık anlamaya başlarsınız.

C1/C2 (Üst) Seviyesi

C1 ve C2 seviyelerinde edindiğiniz Rusçanın kusursuzlaştırılması hedeflenir. Bu nedenle daha çok konuşma, yazma ve dinlemeye yönelik çalışmalar yapılır. Bu seviyeleri başarı ile tamamladığınız takdirde Rusçaya anadilinizmişçesine hâkim olur, her konuda fikir yürütüp, tartışabilir duruma gelirsiniz. Ayrıca Rusça yazılmış kaynakları rahatlıkla anlayabilir, Rusça sunumlar yapabilir, Rusça makaleler yazabilir duruma gelirsiniz.

Hemen Size En Yakın Şubelerimize Ulaşın

Just English Dil Okulları Güvencesi İle Eğitim Almaya Hazır mısın?

Şimdi Bizimle Rusça Öğren!

Just English Dil Okulları Güvencesi İle Öğrenme Garantili Rusça Kursu Eğitimleri İçin Hemen Ön Bilgi Formunu Doldurabilirsiniz.
Formu Doldurarak, Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.
Whatsapp Ön Bilgi Hattı
Hemen TIKLA-ARA!
Ön Bilgi Hattı
Hemen TIKLA-YAZ!
Whatsapp Hattı
ÖN BİLGİ Formu!
Hemen ÜCRETSİZ Ön Bilgi Alın.
Bilgi Formunu Doldurarak, Yasal Uyarı/Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum.
Whatsapp Ön Bilgi Hattı